PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96128}

Szklana pułapka 4.0

Live Free or Die Hard
6,9 125 436
ocen
6,9 10 1 125436
5,9 18
ocen krytyków
Szklana pułapka 4.0
powrót do forum filmu Szklana pułapka 4.0

Takich rzeczy nie uświadczysz w prawdziwym życiu (samolot przemieszczający się w terenie
zabudowanym oraz o wiele więcej kitów).
Mój ranking to :
Im mniejszy numer tym lepszy :
1.Die Hard 1
2.Die Hard 4
3.Die Hard 5
4.Die Hard 3
5.Die Hard 2

To są moje typy.
Najmniej podobała mi się dwójka, wystawiajcie swoje.

nudecroft

piątki nie widziałem, ale poza tym
1. Szklana Pułapka
2. Szklana Pułapka 2
3. Szklana Pułapka 4
4. Szklana Pułapka 3

ocenił(a) film na 8
nudecroft

1. Die Hard 1
2. Die Hard 3
3. Die Hard 4
4. Die Hard 2

Piętki nie liczę do "kanonu" i nie wiem po co powstała. Czwórka wbrew wielu opiniom to świetny film akcji (bardzo dobre zdjęcia i spora kreatywność w scenach akcji).

ocenił(a) film na 7
JoKeR7991

1. Die Hard 3
2. Die Hard 1
3. Die Hard 2
4. Die Hard 5
5. Die Hard 4

użytkownik usunięty
nudecroft

Większość tych akcji pokazanych w tego typu filmach nie zobaczysz w prawdziwym życiu, dlatego właśnie robią takie filmy akcji, w nich nie ma być realnie, tylko spektakularnie.

ocenił(a) film na 8

Fajnie że istnieją ludzie którzy wiedzą po co się robi takie filmy :)

Teoretycznie na tych kilku nierealnych scenach nieźle się pośmiałem, widząc ich kiczowatość. Zapewne to nie było przypadkowe: twórcy mieli chyba odrobinę dystansu do samych siebie.

Otóż nie!

W Die Hard 1-3 nie było aż takich nieprawdopodobnych akcji rodem z Transformers. Dlatego te filmy były udane.

Ty generalizujesz, że film akcji = brak logiki i zdrowego rozsądku. A tak nie musi wcale być.

Masz odwagę się z tym zmierzyć, czy jak zwykle udajesz, że nie czytasz, aby nie wyszedł Twój brak sensownych argumentów w każdej dyskusji? ;)

ocenił(a) film na 5
nudecroft

4 i 5 na drugim i trzecim miejscu?
Jak to są tandetne akcyjniaki bez ładu i składu a nie Szklane Pułapki. Wszystko jest takie dziecinne i sztuczne. Skoki z kilku pienter, walki z hakerko-terminatorem, i inne takie głupie pomysły. 4 i 5 to najsałbsze filmy w innym stylu. Gdyby to nie były Szklane Pułapki można przy przymknąć oko ale jako seria odstają.


1.Die Hard 2
2.Die Hard 1
3.Die Hard 3
Na czwartym miejscu powinien być film Osaczony jest to bardziej w klimatach Szklanej pułapki niż 4 i 5 część. Jeszcze 16 przecznic daje radę.
.
.
.
9.Die Hard 4
10.Die Hard 5 (porażka)

ocenił(a) film na 3
nudecroft

1. Die Hard 1 - i tylko ten jest IMO niezły.
2. Die Hard 3 - raczej średni i też sporo pomagają role Ironsa i Jacksona.
3. Die Hard 4 - oceniłem na tróję.
4. Die Hard 2 - bardzo słaba trója.

NC Die Hard 5 - dawno takiego g#$%^ nie oglądałem.

600795621

Dwójka słaba? Bardzo fajna była...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones