PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96128}

Szklana pułapka 4.0

Live Free or Die Hard
6,9 125 426
ocen
6,9 10 1 125426
5,9 18
ocen krytyków
Szklana pułapka 4.0
powrót do forum filmu Szklana pułapka 4.0

W Polsacie

ocenił(a) film na 7

24 września o 20:05. Jeśli mnie pamięć nie myli to pierwsza emisja w tym roku
jakiejkolwiek części w TV. Szkoda, że Polsat emituje tą najsłabszą, ale pewnie zrobią tak, że
1 będzie w święta. ;)

ocenił(a) film na 7
bozo777

Polsat do tej pory emitował pierwsze trzy części. Czwartą część rzadko emitują, więc chcą się zrehabilitować. Ja tam nie narzekam tylko się cieszę ;-) Pozdrawiam Kasia.

ocenił(a) film na 7
karoman4

Wiem, wiem. Tylko nie przypominam sobie żeby w tym roku je emitowali bo w poprzednim często były w Polsacie. ;) Pozdrawiam, Piotrek.

ocenił(a) film na 7
bozo777

Pokazywali DH3 na polsacie, pamiętam, bo oglądałam, ale to dawno dosyć było. Teraz czwórkę dadzą - pasuje - po kolei.

ocenił(a) film na 7
karoman4

Myślę, że teraz powinni emitować ale odwrotnie od ostatniej części do pierwszej raz w miesiącu więc 1 byłaby idealnie w święta. Podobnie jak Rambo w zeszłym roku w TVP. Pokazali trzy pierwsze części w pierwsze piątki miesiąca. Do Johna Rambo niestety nie mają praw telewizyjnych, ale Polsat to emituje zazwyczaj w maju.

ocenił(a) film na 7
bozo777

Rambo było ostatnio w każdą środę, tzn trzy środy pod rząd.

ocenił(a) film na 7
karoman4

I w tą środę Rambo III bo ostatnio była Liga Mistrzów.

ocenił(a) film na 7
bozo777

Właśnie mówię/pisze o tym. Ale mimo wszystko dobrze, że tak powtarzają te stare klasyki.

ocenił(a) film na 7
karoman4

Jeszcze tylko jakby puszczali Terminatora (szczególnie dwójkę) albo RoboCopa byłoby fajnie. Ale mimo wszystko należy im się szacun, że emitują te filmy i że w formacie 16:9, przyjemniej się ogląda gdy obraz jest oryginalny. :)

ocenił(a) film na 7
bozo777

Robocopa i Terminatora to ostatnio sobie odświeżałam. Nie ma to jak stare dobre klasyki kina akcji.

ocenił(a) film na 7
karoman4

Takie filmy to można oglądać cały czas i nigdy się nie znudzą.

ocenił(a) film na 7
bozo777

Dokładnie. A tym bardziej jak się człowiek na nich wychował.

ocenił(a) film na 7
karoman4

Nic dodać nic ująć. ;) To były super czasy jak się oglądało na magnetowidzie oryginały albo kupione gdzieś na bazarze VHS-y albo w tv gdzie czytali Knapik, Szołajski i inni. Dzisiaj już nie ma tak klimatycznych filmów jak wtedy. Dobrze, że powstał pomysł na Niezniszczalnych. ;)

ocenił(a) film na 7
bozo777

Wyjąłeś mi to z ust ;-p Kiedyś to były czasy. Zbierało się grupkami w jednym domu i zapuszczało VHS ze Schwarzenegerrem albo Sly'em.

ocenił(a) film na 7
karoman4

Oj tak. Do dziś pamiętam Terminatora 2 i Rambo 3 z VHS-ów czytanych przez Tomasza Knapika. Razem z kumplami oglądaliśmy kilka razy te filmy u mnie w domu dobre z 12 lat temu. Jeszcze gdzieś u siebie chyba mam Utajoną furię z Chuckiem Norrisem na kasecie.

ocenił(a) film na 7
bozo777

Ja vhs-ów jak i video już dawno nie mam. Ale można znaleźć w sieci filmy z VHSripów, to fajnie jest sobie puścić coś takiego.

ocenił(a) film na 7
karoman4

U mnie video jeszcze jest. Ostatnio nawet sprawdzałem i wszystko byłoby ok tylko nie ma obrazu, chociaż dźwięk jest (coś muszę jeszcze poszperać, to może i obraz będzie). ;) Co do tych ripów to fakt, też często je oglądam. Szczególnie kino Tarantino lepiej się ogląda na VHSripach niż np. na DVD.

ocenił(a) film na 7
bozo777

Ja lubię stare oldschoolowe akcyjniaki z vhsripa ;-)

ocenił(a) film na 7
karoman4

Ja podobnie + stare dobre filmy sensacyjne coś w stylu Ściganego z Fordem.

ocenił(a) film na 7
bozo777

Też.

bozo777

O 20:04, punktualność przede wszystkim.

andriej2

To samo chciałem napisać :D Myślałem, że tylko TVP Info serwuje takie absurdalne godziny. ;)

Curt90

Chyba chodzi o to 4.0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones