Jessica SimpsonI

Jessica Ann Simpson

7,3
954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Simpson

Ona jest super, jedna z lepszych aktorek. A tak przy okazji macie tutaj link do strony z jej zdjęciami http://www.gih.w8w.pl/Jessica%20Simpson.html

spencer42

ty jesteś kretynem a ona nie jest aktorką

demels

Może według ciebie ona nie jest dobrą aktorką, ale przynajmniej nie przeżywaj mnie od kretynów, bo nim nie jestem. Każdy ma inny gust i ja twój szanuję, według mnie ona jest fajną aktorką i powinnaś to uszanować.

spencer42

po pierwsze to "powinienes" jak juz. po drugie nie szanuje twojego zdania bo piszesz o piosenkarce ktora sie pojawila pare razy na ekranie zeby sobie poprawic publicity ze jest najlepsza aktorką tyko dlatego ze z niej fajna dupa albo ze ci sie podoba jak spiewa (bo talentu aktorskiego to ona nie ma wiec walory aktorskie w jej przypadku odpadają). ludzie o takim podejsciu to kretyni. ale spoko - nie szanuje twojego zdania, za to szanuje fakt ze jestes kretynem, pozdro!

demels

Stary chyba sam jesteś kretynem skoro takie rzeczy opowiadasz. Ja rozumiem że może jesteś jakimś tam krytykiem czy kimś takim od filmów, ale to cię nie upoważnia do tego aby obrażać innych. Każdy ma swoje zdanie i niech się tego trzyma, ale nie można kogoś wyżywać za to ze jakaś osoba mu się podoba pod jakimś względem. Co ty jesteś małym dzieckiem aby w coś takiego się bawić.

Pozdrawiam

spencer42

obejrzyj pare filmow to zobaczysz co to znaczy najlepsza aktorka, takie opinie jak twoja są nieuczciwe wobec ludzi ktorzy naprawde wkladaja olbrzymi wklad i wysilek w swoja prace aktorską ktorą traktują powaznie. co ty myslisz ze majaczysz tu takie brednie i ci przyklasne? i nie jestem zadnym kims tam od filmow :P do wlasnego zdania kazdy ma prawo, tak samo ja mam zdanie na temat ludzi piszących takie bzdety. i nie chodzi tu wcale o odmienne gusta bo gdybys np napisal ze jessica simpson jest najlepszą piosenkarką to mimo ze sie z tym nie zgadzam to bym to zdanie uszanowal ale no to co ty tu napisales to tak jakbym napisal "wartburg jest szybszy od porsche" a potem sie dziwil ze ludzie mnie mają za idiote

demels

Słuchaj wiem że są lepsze aktorki i lepsi aktorzy i oni biją Jessice Simpson o głowę ja ich bardzo cenię i podziwiam, dla przykładu powiem ci że bardzo cenię Ala Pacino i Johnnego Deppa za to jakimi są ludźmi i jak potrafią się ze tak powiem wgłębić swoje role. A wśród aktorek to Sandra Bullock, Keira Knithley oraz kilka innych osób. Ok. trochę przesadziłem z tą najlepszą aktorką, jest ona co najwyżej dobra (zresztą jak widać po nocie na FilmWeb to tak się chyba klasyfikuje). Ale i tak i tak według mnie nie powinieneś nikomu ubliżać (kogo nie znasz i tym co znasz też) nawet jeśli ten ktoś mówi największą głupotę. To taka przyjacielska rada.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones