Jonathan Sadowski

Jonathan Michael-Angelo Sadowski

6,9
996 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Sadowski

myslałam, ze to Jude Law, podobni sa... miło bedzie zoabczyć sadowskiego w innych filmaxch. polubiłam go :)) mogłabym go ogladac =]

analiza456

Nom niezłe ciacho z niego i też sie nabrałam bo myslałam ze to Jude :) Czemu takie ciacha uciekają za granicę ? :)

Bajo

Sorki poprawka, bo on przecież nie uciekł ;) czemu takie ciacha nie mieszkają w Polsce?? :D

analiza456

tez go z Judem pomylilam :)
czekam na kolejne filmy z nim :)

cruex

"czemu takie ciacha nie mieszkają w Polsce?? :D" - jak to nie . . . wystarczy wejść na fotka.pl

24h_7d___fAFiK__

jak to nie a bracia mroczki albo rysiu z klanu?:DDDDDD

cruex

słuchajcie, ja tez go pomyliłam z Judem....byłam pewna, że to on :D Ale traz szczerze to estem miło zaskoczona, że to nny aktor...i to jeszcze o polskim nazwisku :*:*:* Jest śliczny:)....a fotka.pl to ... :/:/

analiza456

Jak pierwszy raz go zobaczyłam, to także pomyślałam - "Jude Law"!! Bardzo podobny!

cisza91

miałam dokładnie to samo, jest naprawdę podobny czasem ;)

cisza91

ciekawe z której strony jest on taki podobny??

analiza456

dzięki Ci za ten post! :D nie mogłam skojarzyć do kogo jest taki podobny, wydawał mi się znajomy...:D:D

analiza456

Oglądałam go w filmie Ona to on i jest rzeczywiście bardzo podobny do Juda, przystojniak:)

analiza456

http://www.filmweb.pl/person/Jonathan+Sadowski-401618#picture-25
Tu jest strasznie podobny ;)

analiza456

Też go z Lawem pomyliłam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones